A+ R A-

Barošana

Kā pareizi barot zivtiņas

Kā pareizi barot zivtiņas

Ikvienam dzīvniekam nepieciešama rūpīga kopšana, tostarp arī akvārija zivtiņām. Daudz vienkāršāk iegādāties veikalā specializētu barību, īpaši neaizdomājoties par to, vai tajā ir viss vajadzīgais, vai arī nepieciešamas vēl kādas piedevas. Daudzi tā arī dara. Tomēr mēģināsim tikt skaidrībā ar to, vai zivtiņas saņem pietiekamā daudzumā visas nepieciešamās vielas, ēdot tikai vienu barību.

Kā atšifrēt etiķetes uz dzīvnieku barības iepakojumiem?

Lai pareizi izvēlētos barību savam mīlulim, jāizpēta šīs barības sastāvu. Uz iepakojumiem parasti tiek norādītas barības sastāvdaļas, tostarp, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, šķiedru un citu uzturvielu daudzums. Vēl var noskaidrot to, vai barības sastāvā iekļauti kaitīgi konservanti, kā arī nepieciešamo barības daudzumu, kas jādod dzīvniekam, ņemot vērā viņa svaru.

Kaķu barošana ar sienu

Kaķu barošana ar sienu

Visi kaķu īpašnieki saskaras ar to, ka viņu mīluļi ēd istabas augus, grieztos ziedus vai slotas. Lai cik arī savādi tas nebūtu, bet tā ir dabiska kaķu fizioloģiskā nepieciešamība, to pieprasa viņu organisms. Bet ko darīt, lai kaķis saņemtu visu nepieciešamo, un tai pat laikā puķes uz palodzēm paliktu neskartas?

Mājās gatavots dzīvnieku ēdiens

Mājās gatavots dzīvnieku ēdiens

Daudzi dzīvnieku īpašnieki baro savus mīluļus ar veikalā nopirktu barību. Taču ir arī tādi, kas baro savus mīluļus tikai ar mājās gatavotu ēdienu. Mēģināsim noskaidrot visus „par” un „pret” šāda veida barībai.

Suņa barošana dažādā vecumā

Kamēr mūsu suns aug, viņam ir vajadzīga īpaša aprūpe. Un visas dzīves garumā mīluļa ēšanas režīms maiņas. Bet kad un kā mainīt daudzumu un barošanas biežumu?

Reklāmkarogs

Ielogoties