A+ R A-

Ekspertu padomi


Ja jūs taisāties sapārot savu kuci vai kaķeni, tad šis video ir domāts tieši jums! Izrādās, ka vēl pirms sapārošanas dzīvnieks ir jāsāk barot ar citu barību. Klīnikas “Dzīvnieku veselības centrs” veterinārais ārsts Marina Hitrova pastāstīja par grūsno un jau barojošo suņi un kaķu īpatnībām.

Manu suni sakoda suns. Ko darīt?

Manu suni sakoda suns. Ko darīt?

Ja suns sakodis otru suni, neatkarīgi no ievainojumu smaguma ir jāsazinās ar veterinārārstu. Ja ir zināms vainīgā suņa saimnieks, pieraksti saimnieka kontaktus un pārliecinies vai šis suns ir vakcinēts pret trakumsērgu. Trakumsērga tiek pārnesta ar siekalām, tāpēc ir svarīgi vakcinēt savu suni, lai pasargātu no trakumsērgas draudiem sakošanas gadijumā.

Kā sagatavot dzīvnieku sterilizācijas vai kastrācijas operācijai? Klīnikas "Dzīvnieku veselības centrs" veterinārais ārsts Aigars Briņķis pastāstīja, kas jāatceras saimniekam pirms dzīvnieku atvešanas uz sterilizācijas vai kastrācijas operāciju. No sižeta jūs uzzināsiet, kad jābaro jūsu mīlulis, cik daudz ūdens jādod pirms procedūras. Bez tā speciālists pastāstīja, kāda narkoze vislabāk iedarbojas uz dzīvnieku, tās sekas un ietekmi uz operējamā organismu


Ka pareizi iedot tableti kaķim mājas apstākļos? Klīnikas “Dzīvnieku veselības centrs” veterinārais ārsts Aigars Briņķis kopā ar savu asistenti Ilonu, uz pacietīga runča Ruda piemēra, parādīja, kā pats īpašnieks patstāvīgi var iedot tableti savam mīlulim, un pastāstīja, kādas nianses papildus ir jāievēro.

Kā kaķim uztaisīt sistēmu mājas apstākļos? Ja mājdzīvnieks ir ļoti slims, tad reizēm viņam izraksta taisīt sistēmas. Ne visiem ir iespējas apmeklēt klīniku katru dienu. Bet dzīvnieka īpašnieks to var izdarīt pats un pie tam mājas apstākļos. Kā patstāvīgi uztaisīt sistēmu kaķenēm un kaķiem, parādīja klīnikas “Dzīvnieku veselības centrs” veterinārais ārsts Aigars Briņķis kopā ar savu asistenti Ilonu un runci Rudi. Bez tam viņš arī pastāstīja, kā veikt zemādas un intramuskulārās injekcijas.

Профессиональная спортсменка Панюхина Александра об аляскинских хаски

Reklāmkarogs

Jaunākie

Lasītākas

Ielogoties