A+ R A-

Ko darīt, lai kaķis neplēstu tapetes

4.9 / 5

Visi kaķu saimnieki zina, ka kaķis – tas ir ne tikai jauka un mīlīga būtne, bet tas var izvēlēties par savu nagu asināšanas objektu mēbeles vai tapetes. Diemžēl Jūsu lolojums nepaskatīsies uz to, ka Jūs pavisam nesen veicāt remontu un iegādājāties ļoti dārgas tapetes. Jo viņam nagu asināšana – tā ir ļoti svarīga lieta!

Kaķu saimnieki cīnās ar šo problēmu dažādos veidos. Daži pat izvēlas samērā radikālas metodes – ar operācijas palīdzību likvidē dzīvniekam nagus ar visām saknēm. Taču mēs piedāvājam atrisināt šo problēmu daudz humānākā veidā, proti, neļaut tai tik ļoti samilzt. Pirmkārt, iegādājieties kaķiem paredzētu nagu asināmo. Tas varētu būt gan atsevišķi stāvošs stabiņš vai stūrītis, kuru var piestiprināt pie stūra. Centieties pieradināt savu mīluli asināt nagus tieši tur. Pavērojiet kaķēna uzvedību. Līdzko viņš ķersies klāt tapetēm vai mēbelēm, lai sāktu savas palaidnības, Jūs tūlīt pat paņemiet viņu un aiznesiet pie nagu asināmās ierīces. Lai Jūsu mīlulis iemīlētu nagu asināmo, varat uz tā uzpilināt dažus baldriāna pilienus.

Tomēr pastāv vēl viena viltība. Ja Jūs redzat, ka kaķis pastāvīgi plēš tapetes, piestipriniet viņa iemīļotajā vietā uz sienas gabaliņu plēves ar gaisa pūslīšiem. Kaķa nagi iestrēgs gaisa pūslīšos, tāpēc viņam šis process vairs nesagādās nekādu baudu, bez tam, viņš var nobīties no šiem savādajiem plīkšķiem.

Komentāri  

#1 Tair 2012-10-16 06:50
Narkomans kaķis

You have no rights to post comments

Reklāmkarogs

Jaunākie

Lasītākas

Ielogoties