A+ R A-

Stāsti

Mana otrā mamma

Svešus bērnus ņem audzināšanā un rūpējas par tiem ne tikai cilvēki, bet arī dzīvnieki. Tomēr šīs četrkājainās radības ne tikai baro svešus mazuļus, bet palīdz nostāties uz kājām pavisam citu sugu atvasēm, dažreiz pat plēsējiem. Kaķi, kas baro kucēnus, un otrādi, vai tīģeri, kas baro sivēnus, un otrādi – lasiet un brīnieties.

Aklais suns Smailijs

Sveiki! Tas ir zeltainais retrīvers Smailijs. Viņam no pašas dzimšanas nav acis. Viņš ir izaudzis fermā, kur dzīvniekus tur pusbadā šauros būros, bet dažus pat izmanto kā barību citiem suņiem. Taču šis jautrais suns kļūs par piemēru daudziem, kas ir vīlušies dzīvē un atmetuši jebkādas cerības – jo viņš, būdams invalīds no dzimšanas, ne tikai ir izdzīvojis, bet arī kļuvis par palīgu cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām.

Kaķis strādā par medbrāli


Nelielā poļu pilsētiņā - Bidgoša notika ļoti labestīgs notikums dzīvnieku pasaulē, kam jākalpo par lielisku piemēru mums, cilvēkiem.

Ķenguru mazuļu glābējs


Zvaigzne, kas uzņēmās filmās par Austrāliju Kangaroo Dundee („Ķengurs Dandijs”) Kriss Bārns pazīstams ne tikai ar savu lomu šajās filmās. Viņš kļuva par īstu varoni, kas palīdz ķenguru mazuļiem. Viņš izglāba desmitiem ķengurēnu dzīvību, kuru mammas ir gājušas bojā, kamēr tie palika viņu somās.

10 stāsti par suņu uzticību

10 stāsti par suņu uzticību

Mums visiem labi zināms, ka suns – tas ir pats labākais cilvēka draugs. Ļoti grūti atrast dzīvnieku, kurš varētu apsteigt suni šajā jomā. Piedāvājam Jums iepazīties ar 10 pašiem aizkustinošākajiem stāstiem par suņiem, kas pārsteidz ar savu drosmi, mīlestību pret saviem saimniekiem.

Kā amerikāņi kaķi padarīja par aģentu

Pagājušā gadsimta 60-tajos gados, kad nanotehnoloģijas vēl nebija tik ļoti attīstītas, kā šodien, Centrālās izlūkošanas pārvaldes aģentiem ienāca prātā doma, kā savā darbā izmantot visparastāko kaķi. Par to, kas no tā visa sanāca vai nesanāca, tad arī būs mūsu nelielais, bet tai pat laikā interesantais stāsts.

Paši bagātākie dzīvnieki pasaulē

Paši bagātākie dzīvnieki pasaulē

Pārsteidzoši, cik kontrastaina ir mūsu pasaule – daudzi cilvēki dzīvo greznībā, nezinot, kur likt naudu, bet citi cieš badu, gaidot palīdzību no ārpasaules. Tāpat mēdz notikt arī dzīvnieku pasaulē – vieni kaķi un suņi klīst pa ielām un meklē pārtiku, bet citiem ir tāda bagātība, par kādu pat daži veiksmīgi biznesmeņi nesapņo. Piedāvājam Jums iepazīties ar četrkājainiem bagātniekiem.

Pingvīni džemperos

Pingvīni džemperos

Neskatoties uz to, ka šis stāsts notika pirms dažiem gadiem, taču tas ir tik spilgts, ka to ir vērts laiku pa laikam pieminēt. Tas ir stāsts par to, ka cilvēki, cenšoties novērst katastrofu, kas draudēja ar globālu pingvīnu iznīkšanu, uzvilka šiem dzīvniekiem adītus džemperus.

Kāds saimnieks vēlas nokristīt... kaķi

Kāds Ņižņenovgoroda iedzīvotājs vārdā Vjačeslavs Bogovs izlēmis pieradināt savu mīluli pie kristiešu reliģijas. Piecgadīgā kaķa saimnieks, kuru viņš nosauca par Ortodoksu, izlēmis to nokristīt.

Mīluļi – glābēji. Pirmā daļa

Ne velti mēdz teikt, ka dzīvnieki – tie ir mūsu labākie draugi. Vēl jo vairāk tāpēc, ka viņi nekad nenodod un skatās uz Tevi kā uz Dievu, tāpēc arvien biežāk var dzirdēt dažādus stāstus par to, kā faunas pārstāvji izglābuši cilvēka dzīvību. Piedāvājam iepazīties ar virkni šādiem stāstiem un lieku reizi padomāt, vai mēs pret viņiem izturamies ar tik pat lielām rūpēm un mīlestību?

Kaut arī saka, ka dekoratīvie sunīši bija radīti tikai priekš dīvāna un dāmu somiņām, mūsu varonis Tobijs – Tibetas sunītis - pierādīja, ka tādi sunīši ir spējīgi uz varonīgu rīcību.

Pa ielu ziloni vadīja…


21.oktobrī Vladivostokas iedzīvotāji savām acīm vēroja vienu no slavena Krilova fabulas ainām iemiesojumu dzīvē.

Draudzīgs Barsis vēl tic mīlestībai.

Draudzīgs Barsis vēl tic mīlestībai. Simpātisks patversmes "Labās mājas" iemītnieks, neskatoties uz nodevību, mīl un tic cilvēkiem/p>

Draiskulis Uno uzjautrinās ikvienu

Multimēdiju portāls petnews.lv piedāvā iepzīties ar spelēt mīlētāju runci Uno, kuru bezrūpīgi cilvēki atstāja pieturā, trušu būrī.

Skaistule Simona gaida jaunus saimniekus!

Multimēdiju portāls petnews.lv atkal apmeklēja patversmi "Labās mājas" un piedāvā iepazīties ar jaunu dzīvnieku mājas iemītnieci - maigu kaķenīti Simonu.

Dzīvnieku patversme „Labās mājas”.

Portāls petnews.lv bija ciemos kaķu un suņu patversmē „Labās Mājas”. Organizācijas direktore Astrīda Kārkliņa pastāstīja par to, kā viss ir sācies, attīstījies, par dzīvnieku mājas darbu un par tā iemītniekiem. Uz viena maza sunīša vārdā Alta nelaimīgā likteņa piemēra, var redzēt, cik dažkārt cietsirdīgi mēdz būt cilvēki. Un kamēr pastāv tāds jēdziens cilvēku bezatbildība, tādas patversmes būs pārpildīti ar vientuļiem četrkājainiem draugiem.

Reklāmkarogs

Jaunākie

Lasītākas

Ielogoties