A+ R A-


Ja jūs taisāties sapārot savu kuci vai kaķeni, tad šis video ir domāts tieši jums! Izrādās, ka vēl pirms sapārošanas dzīvnieks ir jāsāk barot ar citu barību. Klīnikas “Dzīvnieku veselības centrs” veterinārais ārsts Marina Hitrova pastāstīja par grūsno un jau barojošo suņi un kaķu īpatnībām.

Kā atšifrēt etiķetes uz dzīvnieku barības iepakojumiem?

Lai pareizi izvēlētos barību savam mīlulim, jāizpēta šīs barības sastāvu. Uz iepakojumiem parasti tiek norādītas barības sastāvdaļas, tostarp, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, šķiedru un citu uzturvielu daudzums. Vēl var noskaidrot to, vai barības sastāvā iekļauti kaitīgi konservanti, kā arī nepieciešamo barības daudzumu, kas jādod dzīvniekam, ņemot vērā viņa svaru.

Kā pareizi barot zivtiņas

Kā pareizi barot zivtiņas

Ikvienam dzīvniekam nepieciešama rūpīga kopšana, tostarp arī akvārija zivtiņām. Daudz vienkāršāk iegādāties veikalā specializētu barību, īpaši neaizdomājoties par to, vai tajā ir viss vajadzīgais, vai arī nepieciešamas vēl kādas piedevas. Daudzi tā arī dara. Tomēr mēģināsim tikt skaidrībā ar to, vai zivtiņas saņem pietiekamā daudzumā visas nepieciešamās vielas, ēdot tikai vienu barību.

Mana otrā mamma

Svešus bērnus ņem audzināšanā un rūpējas par tiem ne tikai cilvēki, bet arī dzīvnieki. Tomēr šīs četrkājainās radības ne tikai baro svešus mazuļus, bet palīdz nostāties uz kājām pavisam citu sugu atvasēm, dažreiz pat plēsējiem. Kaķi, kas baro kucēnus, un otrādi, vai tīģeri, kas baro sivēnus, un otrādi – lasiet un brīnieties.

Aklais suns Smailijs

Sveiki! Tas ir zeltainais retrīvers Smailijs. Viņam no pašas dzimšanas nav acis. Viņš ir izaudzis fermā, kur dzīvniekus tur pusbadā šauros būros, bet dažus pat izmanto kā barību citiem suņiem. Taču šis jautrais suns kļūs par piemēru daudziem, kas ir vīlušies dzīvē un atmetuši jebkādas cerības – jo viņš, būdams invalīds no dzimšanas, ne tikai ir izdzīvojis, bet arī kļuvis par palīgu cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām.

Nevienam nav noslēpums, ka suņi dievina savus saimniekus un visur skrien viņiem pakaļ, gluži kā aste! Dažus tas pat nogurdina. Neskatoties uz to, ka šāda uzvedība nav raksturīga visiem suņiem, tā tomēr ir bieži sastopama parādība, neatkarīgi no mīluļa sugas un vecuma. Zinātnieki izanalizēja šo dzīvnieku īpatnību, ņemot vērā dažus zinātniskus faktus, un nonāca pie tādiem secinājumiem.

Diemžēl mājdzīvnieki ļoti bieži iet bojā zem garām braucošo automobiļu riteņiem. Taču ne vienmēr iznākums ir letāls, bieži vien tas atkarīgs no pirmās palīdzības, kuru Jūs sniegsiet savam mīlulim.

Reklāmkarogs

Ielogoties